«»Амо» демонструє хороші ати а зборах / ото ФК Динамо

25 орок, 25 січня, київське «Динамо» ало свій третійоєдинок в нинішньому році.

Он аїни проводить навчально-альний збір в ніїанії, вамках отовки о їої половини сезону.

Ом оличного клубу був нськийанський «ал Мурсія».

Хунахунок оєдинку олісти анського колективу. 7а 7-й хвилині гри гриабив а. Перевак ага іспанців трималася недовго. 19а 19-й хвилині матчу рдорвард «амо» адислав ач зрівняв рахунок.

Кінцівці ого айму оли Шалиаренка а Віталія Буяльського перем гуогу київському цьому цьому сцьому с

«»Амо» – «ал Мурсія» 3: 1

Оли: Чач 19, 84апаренко 84, Буяльський, 87 – ,а, 7

«Amo«(ймайм): ойко, Вівчаренко, Сирота, а,, ажко, Шепелєв, армаш (к), де ,а, ач,.

«Amo«(ймайм): оргун, вівчаренко, шабанов, оль, кендзера, сидорчук (к), сидорчук (к), апаренко, буяльський, антюх (70® 70), чач (волошин 78), Анков

Овний атч:

О олів:

Ога ала третьою для команди Мірчі Луческу р амках анського збору. Нішеаніше «біло-сині» обіграли «о о» (4: 0) люксембурзький «Уніасинг он» (4: 0).

• УПЛ УПЛ «»амо» після осінньої астини сезону н на другій позиції, аючи а два бали тенше, уяЅ «». Ктиві активі «гірників» 47 очок, киян – 45.
  • Їни Кубку їниаїни «»амо» обіграло «аріуполь» і во в 1/4 алу.
  • М затчі а ок 20аїни-2021 пр лиограли «ахтарю» з махунком 0: 3.
  • «»Амо» не глогло здобути їодної перемоги на груповому етапі очемпінів 2021-2022. «-О-сині» всіограли всі тчіатчі, крім момашньої з з «ою» в 1-му турі (0: 0). Паточне оложення оманд у групі Е: «аварія» – 18 очок, «»а» – 8, «Барселона» – 7, «Динамо» – 1.
READ  Best Maletin Ordenador Mujer 2022 (guía de compra)