Оли олісти «амо» абили другому муаймі.

Амо перем оги почало збір в ніїанії / ото ФК Динамо

П’ятницю, 21 січня, київське «мамо» ало свій п єдиноєдинок в ому році.

Он аїни проводить навчально-альний збір в ніїанії, вамках отовки о їої половини сезону.

Ом киян а зборах був вникавник п’ятого а силою іспанського дивізіону – «Пульпіленьо о». Дляоєдинок для «-о-синіх» ався непростим, оте авершився в підсумку розгромною перемогою.

Л Лол «» Амо «в 2022 цьоці і ць цьоєдинку забив бива 66-й хвилині хвилиніапітан киян ор циганков, амкнув простріл віда від віда від аалія буяльського.

Айте акож:О: витийалановитий авець амо перейшов уакордонний чемпіонатКлючнійаключній третині айму аїнській ндіовся арний відрізок, під сас якого вони за 10 хвилин тричі зилиазили ворота а. Очатку айський онер нерарлос Де а замкнув ачу з ангу андра .а. Отім дубль оформив анков. Апку п гріоставив. Авбек азив порожні ворота з пасу адислава ача.

«»Амо» – «Пульпіленьо» – 4: 0

Оли: Нканков (66, 77), (a (76), (87)

«Amo«(1-й тайм): ойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, ак (аренко, 42), орчук, Шепелєв, Антюх, армаш, Вербич, а

«Amo«(2-й тайм): оргун, Тимчик, Боль, ота, Вівчаренко, Бражко, апаренко, анков, Буяльський, де Пена, ач

«О о«(артовий ад): Ерік, ачо Руїз, Рубен, о, Маті, авід а, анра, Давід Арділ, ачо опес, аро аррідо, о, а

О олів:

Каступний оєдинок «амо» апланований нийа 22. Ом киян ане люксембурзький «асинг».

Київамо Київ: ати оні

• УПЛ УПЛ «»амо» після осінньої астини сезону н на другій позиції, аючи а два бали тенше, уяЅ «». Ктиві активі «гірників» 47 очок, киян – 45.
  • Їни Кубку їниаїни «»амо» обіграло «аріуполь» і во в 1/4 алу.
  • М затчі а ок 20аїни-2021 пр лиограли «ахтарю» з махунком 0: 3.
  • «»Амо» не глогло здобути їодної перемоги на груповому етапі очемпінів 2021-2022. «-О-сині» всіограли всі тчіатчі, крім момашньої з з «ою» в 1-му турі (0: 0). Паточне оложення оманд у групі Е: «аварія» – 18 очок, «»а» – 8, «Барселона» – 7, «Динамо» – 1.
READ  Alerta meteorológica: lluvias-inundaciones en el suroeste